התחבר

משפטים לפייסבוק - סטטוסים לפייסבוק

הפכו למבוקשים עד מאוד. באתר תוכל למצוא מגוון רחב של משפטים / סטטוסים לפייסבוק , משפטים יפים לפייסבוק ועוד. בנוסף תוכלו לשתף אותנו במשפטים מצחיקים , ססטוסים שלכם תוך מספר שניות. אחת לכמה זמן יתקיימו תחרויות באתר וינתנו פרסים לסטטוסים ולמשפטים לפייסבוק הפופולריים ביותר , המשך גלישה מהנה.
פרסם סטטוספרסם סטטוס
  • קטגוריה:
  • הסטטוס:
  • הפוך לסטטוס שלי
עמוד הפייסבוק שלנועמוד הפייסבוק שלנו
סטטיסטיקותסטטיסטיקות
1 Neta Granot
קיבל/ה 57 לייקים
ב- 106 סטטוסים שפירסם/ה

1 Sivan Atia
קיבל/ה 7 לייקים
פורסם ע"י Sivan Atia

1 Tal Golan
2 איש הגיבו
פורסם ע"י Tal Golan
הידעתהידעת?
פינת הידעת מביאה לכם את נתוני האתר Fps - משפטים לפייסבוק בזמן אמת.
כרגע באתר נמצאים 3 משתמשים אשר קוראים משפטים לפייסבוק במגוון רחב של קטגוריות, אותם משתמשים מתווספים לסה"כ 145 משתמשים רשומים שיש באתר.
המשתמש הפעיל ביותר שהעלה 108 סטטוסים לפייסבוק הוא Doron Hine, אותו משתמש קיבל בכל הסטטוסים שפירסם 37 לייקים.
סמיילים לפייסבוק'סמיילים לפייסבוק

בשנים האחרונים הופכים פרצופים , סמיילים ואייקונים לפרשונות בפני עצמה, כמה פעמים מצאתם את עצמכם באמצע קריאת SMS כועס ולאחר קריאת סמיילי קורץ או סמיילי נשיקה נרגעים?. סמיילים ופרצופים עוזרים לנו להביע רגשות החל מכעס, עצב, צחוק, אושר, בושה, הפרצופים נמצאים שם בשבילנו.

 

סמיילים באים לידי ביטוי בכל כלי תקשורת אפשרי, החל משיחות צאט , SMS , אפילו במשחקי פוקר אנחנו מנסים לפענח את הפרצוף של היריבים שלנו. סמיילים ופרצופים הם חלק מחיינו כל יום , כל היום, אך רק בשנים האחרונות תשומת הלב שהם מקבלים עולה. הצורך העיקרי שלנו בסמיילים מתחיל בחוסר היכולת שלנו להביע את עצמנו, זה יכול להיות בשיחות מרחוק (SMS , צאטים) , זה יכול להיות דרך מצבי רוח (מצבי עצבים , בכי, בושה). 

בחודשים האחרונים ואם נדייק בשנים האחרונות , הרשת החברתית פייסבוק צוברת תאוצה אדירה, עשרות משתמש חדשים אם לא מאות נרשמים לפייסבוק, יוצרים קשר דרך הודעות פרטיות, דרך שיחות בצאט. אבל אף שיחה לא באמת מושלמת בלי פרצופים או סמיילים לפייסבוק שישפרו את האפשרות שלכם להביע את עצמכם. 

 

לפניכם סמיילים לפייסבוק , את אותם הסמיילים תוכלו להוסיף לצ'אט , לשלוח לחברים שלכם, סמיילים לפייסבוק יעזרו לכם ליצור תקשורת טובה יותר, נכונה יותר והכי חשוב יפה יותר! 

 

סמיילים לפייסבוק

 

 

חשוב לזכור! סמיילים לפייסבוק , פרצופים ואייקונים עוזרים לנו להביע את עצמנו בצורה טובה יותר, נכונה יותר ואף יפה יותר. אין ספק שסמיילי נשיקה , סמיילי מחייך , ואפילו סמיילי מסמיק מוסיפים למראה של הכתיבה, אנו מקווים שתשתמשו באותם סמיילים לפייסבוק בצורה נכונה.

 

 

במידה ואתם מכירים סמיילים נוספים , ואתם חושבים שאנו צריכים לעדכן את הרשימה, אנחנו נשמח אם תיצרו איתנו קשר דרך עמוד יצירת קשר. אנו מאחלים לכם , המשך גלישה נעימה!